Bilety

Bilety są dostępne przez portal kicket.com (dawne ewejściowki.pl) oraz w zakładce REPERTUAR, a także w kasie w miejscu wydarzenia.

W Teatrze Królewskim i Pałacu na Wyspie w Muzeum Łazienki Królewskie, a także w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego – kasa jest otwarta na godzinę przed wydarzeniem.
W Zamku Królewskim – kasa jest otwarta na 30 min przed wydarzeniem. Widzowie są wpuszczani do budynku nie wcześniej niż 30 min przed wydarzeniem.

Kontakt z organizacją widowni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00:
piotr.piotrowski@operakrolewska.pl
organizacja.widowni@operakrolewska.pl
tel. 500 309 424

Partner sprzedaży:

CENY BILETÓW

Premierowe przedstawienia operowe: 160 zł – normalny, 120 zł – ulgowy
Pozostałe przedstawienia operowe: 80 zł – normalny, 60 zł – ulgowy
Koncerty: 60 zł – normalny, 40 zł – ulgowy

Bilet ulgowy – dla uczniów, studentów do 26. roku życia, emerytów i rencistów po okazaniu dokumentu potwierdzającego prawo do zniżki.

W Teatrze Królewskim i w Pałacu na Wyspie w Muzeum Łazienki Królewskie, a także w Zamku Królewskim miejsca są NIENUMEROWANE.

Informujemy też, że osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, o ile została ona przewidziana podczas danego wydarzenia. Osobom spóźnionym niewpuszczonym na widownię nie przysługuje zwrot kosztu biletu.

VOUCHERY

Voucher to bilet otwarty, który podlega wymianie na jednoosobowy lub dwuosobowy bilet na dowolnie wybrane wydarzenie realizowane przez Polską Operę Królewską (nie dotyczy premier i spektakli zamkniętych).

Ceny VOUCHERÓW:

  • 80 zł – bilet otwarty jednoosobowy
  • 160 zł – bilet otwarty dwuosobowy

Vouchery można nabyć kontaktując się z Biurem Obsługi Widowni – tel. 500 309 424 lub email organizacja.widowni@operakrolewska.pl

Vouchery nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Za niewykorzystany bilet nie przysługuje zwrot pieniędzy.

REZERWACJE

W przypadku braku możliwości zakupu biletów drogą internetową lub z innych powodów, istnieje możliwość rezerwacji miejsc. W tym celu prosimy o wiadomość drogą mailową z następującymi informacjami: imię i nazwisko, liczba miejsc, tytuł i data wydarzenia, numer kontaktowy. Wiadomości prosimy przesyłać na adres:  organizacja.widowni@operakrolewska.plBilety należy wykupić w miejscu wydarzenia.
Akceptowane są tylko rezerwacje z pełnymi informacjami wymienionymi powyżej.

DOKUMENTY DLA WIDZÓW: