Artyści

DYRYGENCI

KIEROWNIK ZESPOŁU WOKALNEGO

ASYSTENCI REŻYSERA

SCENOGRAF

ŚPIEWACY

Małgorzata Bartkowska
Marta Boberska
Piotr Chwedorowicz
Aleksandra Drogosz-Szymańska / współpraca
Robert Gierlach
Wojciech Gierlach
Jakub Grabowski / inspektor chóru
Małgorzata Grzegorzewicz-Rodek
Tatiana Hempel-Gierlach
Sławomir Jurczak
Gabriela Kamińska
Michał Kanclerski
Piotr Kędziora
Ewa Kijewska / współpraca
Andrzej Klimczak
Zdzisław Kordyjalik / współpraca
Agnieszka Kozłowska
Katarzyna Krzyżanowska
Dorota Lachowicz
Monika Ledzion-Porczyńska
Paweł Lipowski
Iwona Lubowicz
Krzysztof Łazicki
Aneta Łukaszewicz
Piotr Mickiewicz / współpraca
Ewa Mikulska
Julita Mirosławska
Antoni Olszewski / współpraca
Olga Pasiecznik
Anna Radziejewska
Justyna Reczeniedi
Magdalena Rucińska
Małgorzata Rudnicka
Marta Schnura
Sylwester Smulczyński
Justyna Stępień
Robert Szpręgiel
Bogdan Śliwa
Leszek Świdziński
Joanna Talarkiewicz
Mirosława Tukalska-Śliwa
Marek Wawrzyniak
Anna Wierzbicka
Marta Wyłomańska
Anna Wyrzykowska
Mateusz Zajdel
Mikołaj Zgódka
Witold Żołądkiewicz

ORKIESTRA

I SKRZYPCE

Małgorzata Zalewska / koncertmistrz, kierownik grupy
Aleksandra Knitter-Sikora / z-ca koncertmistrza
Joanna Artysz
Patrycja Barwińska
Aneta Borczyńska
Robert Gil
Jacek Jacków
Katarzyna Paciorkiewicz-Jarmuła
Paweł Olszak
Anna Panufnik
Mariola Peron

II SKRZYPCE

Dorota Komorowska / kierownik grupy
Agnieszka Lech / z-ca kierownika grupy
Jolanta Bartnik
Marcin Jamroży
Joanna Kowalska
Monika Przyborek
Małgorzata Panufnik-Willman
Adriana Wojda
Ewa Wosiura

ALTÓWKI

Dariusz Smoliński / kierownik grupy
Alicja Bator / z-ca kierownika grupy
Małgorzata Jamiołkowska
Joanna Kujda-Dobrowolska
Mariusz Lech
Agata Wicherek
Mirosław Zalewski

WIOLONCZELE

Maciej Skowroński / kierownik grupy
Ryszard Bednarczuk / z-ca kierownika grupy
Krzysztof Iwicki
Zofia Pieniak
Dorota Smolińska
Małgorzata Wejs

KONTRABASY

Albert Myczkowski / kierownik grupy
Jacek Kicman
Tomasz Opuchlik

FLETY

Weronika Skowronek-Starowicz / kierownik grupy
Anna Mocarska
Edyta Osolińska
Agnieszka Waldhelm

OBOJE

Marek Roszkowski / kierownik grupy
Agata Bała
Jakub Jackowski
Marek Moroń
Jacek Wartacz

KLARNETY

Adam Eljasiński / kierownik grupy
Krzysztof Mastalerski
Adam Mazurek
Julian Paprocki

FAGOTY

Edward Jamiołkowski / kierownik grupy
Stanisław Jastrzębski
Zbigniew Lisowski
Marcin Ostałowski

WALTORNIE

Witold Sikora / kierownik grupy
Krzysztof Dyrda
Paweł Piętka
Hubert Zadrożny

TRĄBKI

Jacek Jurkowski
Bogumił Soroka / kierownik grupy

PUZONY

Ewa Harasimiuk / kierownik grupy
Sylwester Bondyra
Łukasz Langer

PERKUSJA

Dariusz Dobrowolski

PIANIŚCI-KOREPETYTORZY

Dagmara Dudzińska
Monika Kolasińska
Krzysztof Trzaskowski

INSPICJENCI

Tatiana Hempel-Gierlach
Dorota Lachowicz
Agnieszka Orlikowska