Kontakt

SEKRETARIAT

Wiktoria Węglewicz
sekretariat@operakrolewska.pl
22 511 59 00
501 699 086

ORGANIZACJA SPEKTAKLI I KONCERTÓW

Witold Kabza
witold.kabza@operakrolewska.pl
602 359 837
22 511 59 08

Lidia Baranowska 
lidia.baranowska@operakrolewska.pl
509 519 126

KOORDYNATOR WYDARZEŃ W MUZEUM ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE

Monika Przyborek
monika.przyborek@operakrolewska.pl
22 511 59 00
500 309 436

Księgowość

Iwona Pastwa-Zarychta
iwona.pastwa-zarychta@operakrolewska.pl
22 511 59 05

Iwona Skuza
iwona.skuza@operakrolewska.pl
22 511 59 06

Małgorzata Szczęsna
malgorzata.szczesna@operakrolewska.pl
22 511 59 06

Dział Techniczny

Wł. Fryderyk Pawelec
fryderyk.pawelec@operakrolewska.pl
601 387 207
500 309 402
22 511 59 11

ADMINISTRACJA

Ewa Szpicka
ewa.szpicka@operakrolewska.pl
22 511 59 13
535 804 300

Dariusz Barański
dariusz.baranski@operakrolewska.pl
22 511 59 13
661 606 363

ORGANIZACJA PRACY ARTYSTYCZNEJ

Magdalena Kaczorowska
magdalena.kaczorowska@operakrolewska.pl
22 511 59 09
501 698 540

PROMOCJA I MARKETING

Anna Czajka
kierownik
22 511 59 10
501 697 674
anna.czajka@operakrolewska.pl

Karolina Goraj
promocja online
505 860 334
karolina.goraj@operakrolewska.pl

Aleksandra Różycka
promocja
511 999 973
aleksandra.rozycka@operakrolewska.pl

Róża Siudaj
media, organizacja widowni
512 001 534
22 511 59 10
roza.siudaj@operakrolewska.pl

Michał Jamroz
organizacja widowni
500 309 424
22 511 59 14
michal.jamroz@operakrolewska.pl

KADRY i PŁACE

Joanna Siemicka
Dominika Oleszkiewicz
kadry@operakrolewska.pl
22 511 59 15
501 699 388

Biblioteka

Ewa Jarominiak
ewa.jarominiak@operakrolewska.pl
22 511 59 07

Przedstawienia teatralne odbywają się w Teatrze Królewskim w Muzeum Łazienki Królewskie.

Wejście i wyjście od ulicy Agrykola.

W Teatrze Królewskim jest ograniczony dostęp dla osób niepełnosprawnych.