Kontakt

SEKRETARIAT

Wiktoria Węglewicz
sekretariat@operakrolewska.pl
22 511 59 00
501 699 086

KOORDYNATOR DS. ARTYSTYCZNYCH

Marta Boberska
marta.boberska@operakrolewska.pl
22 511 59 04

ORGANIZACJA PRACY ARTYSTYCZNEJ

Magdalena Kaczorowska
magdalena.kaczorowska@operakrolewska.pl
22 511 59 09
501 698 540

KOORDYNATOR WYDARZEŃ W MUZEUM ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE

Monika Przyborek
monika.przyborek@operakrolewska.pl
22 511 59 00
500 309 436

ORGANIZACJA SPEKTAKLI I KONCERTÓW

Witold Kabza
witold.kabza@operakrolewska.pl
22 511 59 08

ORGANIZACJA WIDOWNI

Michał Jamroz
michal.jamroz@operakrolewska.pl
22 511 59 14
500 309 424

Róża Siudaj 
roza.siudaj@operakrolewska.pl

Księgowość

Iwona Pastwa-Zarychta
iwona.pastwa-zarychta@operakrolewska.pl
22 511 59 05

Iwona Skuza
iwona.skuza@operakrolewska.pl
22 511 59 06

KADRY i PŁACE

Joanna Siemicka
Dominika Oleszkiewicz
kadry@operakrolewska.pl
22 511 59 15
501 699 388

ADMINISTRACJA

Dariusz Barański
dariusz.baranski@operakrolewska.pl
22 511 59 13
661 606 363

Dział Techniczny

Wł. Fryderyk Pawelec
fryderyk.pawelec@operakrolewska.pl
22 511 59 11
500 309 402

Biblioteka

Ewa Jarominiak
ewa.jarominiak@operakrolewska.pl
22 511 59 07

PROMOCJA

Julia Kubica
promocja@operakrolewska.pl
22 511 59 10
501 697 674


Przedstawienia teatralne odbywają się w Teatrze Królewskim w Muzeum Łazienki Królewskie.

Wejście i wyjście od ulicy Agrykola.

W Teatrze Królewskim jest ograniczony dostęp dla osób niepełnosprawnych.

Link do szczegółowej mapy >>